Угода користувача

Угода користувача

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода користувача (далі – Правила або Угода) регулює використання вами нашого вебсайту та відносини між Actigator (далі Actigator) та Вами - користувачем послуг (далі - Користувач або Ви).
1.2. Купуючи Послуги, реєструючись на нашому вебсайті для будь-яких цілей або іншим чином одержуючи доступ, відвідуючи або використовуючи наш вебсайт, ви погоджуєтеся дотримуватись умов цих Правил. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами цих Правил, ви не повинні отримувати доступ, відвідувати та/або використовувати наш вебсайт, а також купувати надані на ньому Послуги.
1.3. Для використання нашого вебсайту вам має бути не менше 18 років і, використовуючи наш вебсайт або погоджуючись із цими Правилами, ви гарантуєте та заявляєте нам, що вам виповнилося 18 років.
1.4. Ці правила можуть бути змінені/оновлені компанією Actigator в будь-який час, тому просимо Вас періодично перевіряти їх.

2. Реєстрація та Облікові Записи

2.1. Ви можете зареєструватися на нашому вебсайті, заповнивши та надіславши форму реєстрації облікового запису на нашому вебсайті.
2.2. Ви не можете мати більше одного облікового запису для однієї людини.
2.3. Ви повинні негайно повідомити нас електронною поштою: support@actigator.com або у вікні особистих повідомлень на вебсайті, якщо вам стане відомо про будь-яке несанкціоноване використання вашого облікового запису.
2.4. Ви не повинні використовувати обліковий запис іншої людини для доступу до вебсайту, якщо у вас немає на це явного дозволу цієї людини.
2.5. У процесі реєстрації вам буде запропоновано вибрати ім'я користувача та пароль. Ви повинні зберігати свій пароль у секреті.

3. Послуги

3.1. Підписка
3.1.1. Послуга Підписки доступна всім Користувачам. Для того, щоб скористатися послугою Підписки, Користувач повинен вибрати бажаний термін на нашому вебсайті та підтвердити оплату, заповнивши дані банківської картки. Ця послуга автоматично продовжується.

4. Інтелектуальна власність

4.1. Увесь контент, розміщений на нашому вебсайті, та самі Послуги є результатом інтелектуальної власності та захищені законодавством України та відповідними конвенціями міжнародного права. Будь-яке використання результатів інтелектуальної власності на нашому вебсайті (включаючи елементи візуального оформлення Сервісу, символи, тексти, графіку, ілюстрації, фотографії, відео, програми, музику та інші об'єкти) без нашого дозволу або їхнього власника є незаконним і може бути приводом для судового розгляду та притягнення порушників до цивільної, адміністративної та/або кримінальної відповідальності відповідно до законодавства України.
4.2. Жоден з результатів інтелектуальної власності, розміщених на нашому вебсайті, не може бути скопійований (відтворений), оброблений, поширений, зображений у фреймі, опублікований, завантажений, переданий, проданий або іншим чином використаний повністю або частково без попереднього дозволу Actigator або правовласника відповідної інтелектуальної власності
4.3. Доступ до всього контенту, розміщеного на нашому вебсайті, надається Actigator виключно для особистого некомерційного використання Користувачами з метою ознайомлення з ними.
4.4. Actigator має право видалити або розмістити будь-який результат інтелектуальної власності без попередження Користувача.
4.5. Користувач визнає та погоджується з тим, що контент Послуг відрізняється у деяких країнах.

5. Вартість послуг та способи оплати

5.1. Ціна послуг вказана на сторінці послуг, які користувач бажає придбати. Оплачуючи вартість конкретної Послуги на пристрої Користувача, Користувач беззастережно погоджується із ціною такої Послуги. Усі платежі, які Користувачі здійснюють за Послуги за цією Угодою, включають податки відповідно до чинного законодавства.
5.2. При замовленні та оплаті Послуги «Підписка» Користувач дозволяє Actigator стягувати плату за Підписку в день оплати доти, доки Користувач не відмовиться від продовження використання цієї Послуги відповідно до умов цієї Угоди. Відповідно, Користувач розуміє та погоджується з тим, що ціна плати за Послугу Підписка може стягуватися в будь-якому порядку, який буде визначений при початковому замовленні та оплаті цієї Послуги Користувачем.
Користувач підтверджує та погоджується з тим, що Послуга Підписка діє протягом невизначеного проміжку часу, автоматично продовжується та може бути скасована у будь-який час. При цьому, у разі скасування Користувачем Підписки до закінчення оплаченого періоду, Користувач зможе скористатися Послугою до закінчення оплаченого періоду.
Списання грошових коштів у сплаченій формі наперед плати за наступний місяць (або інший період, визначений при початковому замовленні та оплаті Послуги Підписка) надання Послуги Підписка проводиться Actigator наступного дня оплати і в той час, коли була придбана перша Послуга Підписка.
5.3. Якщо на особистому рахунку/банківській картці, зазначених Користувачем при оплаті Послуги Підписка, на день оплати недостатньо коштів для оплати за наступний період дії цієї Послуги, Користувач переходить на т.зв. "пільговий 14-денний період", протягом якого він зможе користуватися Послугою. При цьому вартість Послуги за новий період буде списана з особистого рахунку/банківської картки протягом пільгового періоду в 14 днів, незалежно від анулювання облікового запису або Підписки Користувачем протягом цього періоду.
5.4. Оплачуючи Послуги, Користувач підтверджує, що повністю розуміє та погоджується з умовами цієї Угоди; також розуміє та погоджується з тим, що Послуги доступні лише на території країн, зазначених у статтях 3.1. та 3.4. з огляду на обмеження, визначені статтею 4.5. та погоджується з тим, що Actigator має право видалити будь-яку частину контенту, розміщеного на вебсайті, без будь-якого повідомлення Користувача. Перед оплатою Послуг Користувач зобов'язаний попередньо ознайомитись із змістом та умовами обраної Послуги. Оплачуючи Послугу, Користувач повністю приймає зміст та умови Послуги.
5.5. Actigator має право заблокувати доступ Користувача до Послуги та/або облікового запису та/або Послуг (у тому числі платних), якщо Користувач порушує умови цієї Угоди або якщо Actigator вважає дії Користувача шахрайськими або спрямованими на псування Послуги, підрив репутації Послуги або Actigator.
5.6. Оплата може здійснюватися різними способами.
5.7. Користувачеві може бути запропонована безплатна пробна версія під час оплати Послуги Підписка.
5.8. Користувачеві може бути запропоновано використовувати промокод для отримання знижки.
5.9. Actigator не несе відповідальності за затримку платежу через треті особи.
5.10. Actigator залишає за собою право змінювати вартість послуги у будь-який час. Користувач, який користується Послугою Підписка, буде повідомлено про зміну до закінчення відповідного періоду передплати.
5.11. Оплачуючи Послуги, Користувач підтверджує, що його пристрої відповідають технічним вимогам пристроїв, що підтримуються, перерахованих нижче, і які можуть оновлюватися в майбутньому:
 • Настільний комп'ютер та мобільна мережа;
 • iOS
 • Android
5.12. Умови відшкодування:
5.12.1. Якщо Користувач не може отримати доступ до Послуги при купівлі Послуги, він повинен зв'язатися з Actigator за адресою електронної пошти: support@actigator.com або через форму зворотнього зв'язку на вебсайті протягом 3 календарних днів. Якщо в результаті розгляду буде встановлено, що затримка сталася з вини Actigator, суму буде повністю повернено на той же рахунок, з якого клієнт здійснив оплату.
5.12.2. Якщо з Користувача була неправильно знята оплата та вона перевищувала вартість придбаної ним Послуги, він повинен протягом 30 календарних днів звернутися до Actigator за наступною адресою електронної пошти: support@actigator.com або через форму зворотнього зв'язку на Сайті. Після розгляду суму буде повністю повернено на той же рахунок, з якого клієнт здійснив оплату.
5.12.3. Термін відшкодування, пов'язаний із поверненням коштів, становить 7-10 робочих днів з моменту обігу Користувача.
5.13. Сторони погоджуються, що Послуга вважається наданою в момент її оплати, підтвердженою Actigator шляхом надсилання квитанції на пошту Користувача.
5.14. Користувач приймає оплату комісійних третіх осіб, які забезпечують оплату послуг. Розмір комісії (за наявності) за кожним способом оплати Послуг вказується третіми особами під час оплати Послуг користувачем.
5.15. Користувач підтверджує та погоджується з тим, що Послуги, зазначені в цій Угоді, не доступні (не надаються) з пристроїв, що використовують для доступу до Послуг неліцензійні, неофіційні, зламані програмні програми, операційні системи та інші технічні засоби. У разі недотримання користувачем цієї умови Угоди, Actigator не несе жодних зобов'язань/відповідальності щодо повернення сплаченої суми.
5.16. Actigator стверджує, що оплата Послуг не може бути здійснена різними способами одночасно.
5.17. Actigator має право будь-якої миті припинити реалізацію послуг партнерських компаній.
5.18. Ціна на послуги може відрізнятись один від одного на території різних країн.

6. Скасування Послуг та видалення Облікового Запису

6.1. Користувач може видалити обліковий запис у будь-який час без додаткової оплати. Після видалення облікового запису вона видаляється безповоротно і не може бути активована знову. Користувач повинен розпочати новий процес реєстрації для нового облікового запису. Щоб видалити обліковий запис, Користувач повинен зв'язатися з Actigator або самостійно видалити обліковий запис в Особистому Кабінеті.
6.2. Користувач може відмовитися від придбаних Послуг у будь-який час, а для відмови від Послуг протягом пільгового періоду в 14 днів Користувач повинен звернутися до Actigator за наступною адресою електронної пошти: support@actigator.com або за допомогою форми зворотнього зв'язку на вебсайті.
6.3. Платежі за скасовані послуги регулюються відповідно до статті 5.2 цієї Угоди.

7. Права та обов’язки сторін

7.1. Права та обов'язки Actigator:
7.1.1. Actigator зобов'язується надати технічний доступ до вебсайту, Послуг та всього вмісту, розміщеного на вебсайті.
7.1.2. Actigator має право змінювати або видаляти будь-який контент на вебсайті, скасовувати або зупиняти надання Послуг без будь-якого повідомлення Користувача;
7.1.3. Actigator має право встановлювати будь-які ліміти та обмеження використання Послуг;
7.1.4. Actigator має право надсилати Користувачеві повідомлення, рекламу та іншу інформацію на електронну пошту, номер мобільного телефону або інший засіб зв'язку, вказаний Користувачем;
7.1.5. Actigator має право встановлювати вікові обмеження на відповідний контент чи Послуги;
7.1.6. Actigator має право розміщувати / публікувати будь-яку рекламу та іншу інформацію в будь-якому місці на вебсайті.
7.1.7. Actigator має право тимчасово (терміном на 24 години) обмежити доступ Користувача до онлайн-листування, якщо воно виходить за межі свободи слова або містить ознаки, зазначені у ст. 7.2.7.
7.1.8. Actigator не має права:
7.1.8.1. Розміщувати файли/контент, який може бути спамом;
7.1.8.2. Описувати чи пропагувати злочинну діяльність, розміщувати інструкції чи посібники щодо скоєння злочинних дій;
7.1.8.3. Розміщувати інформацію, яка може порушувати права інтелектуальної власності;
7.1.8.4. Займатися цензурою коментарів або відгуків Користувачів.
7.2. Права та обов'язки Користувача:
7.2.1. Користувач зобов'язується використовувати Послуги тільки в законних цілях, дотримуватись чинного законодавства України, а також права та законні інтереси Actigator та правовласників, чий контент та інші результати інтелектуальної діяльності розміщені на вебсайті.
7.2.2. Користувач зобов'язується не використовувати Послуги та вебсайт для реклами чи іншого просування продажу будь-яких товарів та послуг без дозволу Actigator.
7.2.3. ористувач не має права відтворювати, повторювати, копіювати, продавати, перепродувати, а також використовувати будь-яким способом для будь-яких комерційних цілей Послуги та/або будь-які частини вмісту Послуг без письмової згоди Actigator та/або правовласників результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на вебсайт.
7.2.4. Користувач зобов'язаний надати Actigator точну та актуальну особисту інформацію для реєстрації на вебсайті та несе відповідальність за її правдивість..
7.2.5. Користувач зобов'язаний негайно повідомляти Actigator про будь-які випадки доступу до Послуг третіх осіб під обліковим записом Користувача. Користувач не має права передавати, переуступати, продавати, передавати в користування тощо. Свій обліковий запис на вебсайті третім особам без згоди Actigator.
7.2.6. Користувач зобов'язується не намагатися відключати або іншим чином втручатися в будь-які технічні засоби захисту вебсайту або результати інтелектуальної діяльності, розміщені на ньому, які запобігають або обмежують використання або копіювання будь-якої інформації або результатів інтелектуальної діяльності, розміщених на вебсайті.
7.2.7. Користувачеві під час використання Послуг забороняється завантажувати, зберігати, публікувати, розповсюджувати та надавати доступ або іншим чином використовувати будь-яку інформацію, яка:
 • містить погрози, дискредитує, ображає, ганьбить честь та гідність чи ділову репутацію або порушує недоторканність приватного життя інших Користувачів або третіх осіб;
 • порушує права неповнолітніх осіб;
 • є вульгарною чи непристойною, містить нецензурну лексику, містить порнографічні зображення та тексти чи сцени сексуального характеру;
 • містить сцени насильства, або нелюдського поводження з тваринами;
 • містить опис засобів та способів суїциду, будь-яке підбурювання до його вчинення;
 • пропагує та/або сприяє розпалюванню расової, релігійної, етнічної ненависті чи ворожнечі, пропагує фашизм чи ідеологію расової переваги;
 • містить екстремістські матеріали;
 • пропагує злочинну діяльність або містить поради, інструкції або посібники зі скоєння злочинних дій;
 • містить інформацію обмеженого доступу, включаючи, але не обмежуючись, державною та комерційною таємницею, інформацією про приватне життя третіх осіб;
 • містить рекламу;
 • має шахрайський характер;
 • є інтелектуальною власністю третіх осіб, які не давали дозволу Користувачеві на її використання, а також порушують інші права та інтереси громадян та юридичних осіб або вимоги законодавства України.

8. Політика конфіденційності

Користувач дає згоду на використання Actigator воїх особистих даних для цілей, передбачених Політикою конфіденційності. Приймаючи ці умови, користувач підтверджує, що він ознайомився з Політикою конфіденційності та поінформований про її умови, а також про право Користувача відкликати свою згоду на використання особистих даних, пов'язаних із Користувачем. У такому разі послуги Actigator припиняються.
Користувач також дає згоду на передачу своєї особистої інформації до країн, відмінних від країни, в якій Користувач спочатку надав інформацію для цілей, описаних у Політиці конфіденційності.

9. Відшкодування втрат

Користувач погоджується відшкодувати втрати та захистити Actigator та її дочірні компанії, філії, ліцензіарів, партнерів та постачальників, а також їх відповідних акціонерів, посадових осіб, директорів, агентів, постачальників, клієнтів, членів альянсу, співробітників та представників – від будь-яких претензій, зроблених або пред'явлених третьою стороною, включаючи, крім іншого, судові позови, розгляди, арбітражі, зобов'язання, збитки, гонорари, штрафи, судові рішення, врегулювання, витрати чи вимоги; ви надали Actigator, використанням або доступом до Послуг/контенту Actigator вами та/або вашими афілійованими особами, акціонерами, посадовими особами, директорами, агентами, ліцензіарами, постачальниками, клієнтами, членами альянсу, партнерами, роботодавцями, співробітниками та представниками (включаючи, крім іншого, будь-яке використання від імені вашого роботодавця або будь-якої третьої сторони), а також, ваше порушення цієї Угоди або будь-яке порушення вами будь-яких прав інших сторін.

10. Відповідальність

10.1. Ви несете повну відповідальність за всі дії, що здійснюються з використанням вашого пароля, імен користувачів та/або облікового запису на Actigator, незалежно від того, чи були такі дії вжиті чи дозволені вами чи третьою стороною.
10.2. Ви несете повну та виняткову відповідальність за всю інформацію, яку ви завантажуєте, зображаєте, публікуєте або іншим чином передаєте через послуги Actigator.
10.3. Actigator не несе відповідальності за дії третіх осіб або доступність такого контенту або сайтів або ресурсів третіх сторін, і Actigator нне підтримує та не несе відповідальності за будь-який контент, рекламу, продукти або інші матеріали, розміщені на таких сайтах або доступні з таких сайтів або ресурсів чи від третіх осіб. Actigator не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які фактичні або передбачувані збитки або збитки, викликані або у зв'язку з будь-яким використанням або довірою до будь-якого такого контенту, товарів або послуг.
10.4. У максимальній мірі, дозволеної законом, Actigator не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, штрафні, особливі, випадкові, непрямі збитки (включаючи, крім іншого, втрату бізнесу, доходу, прибутку, ділової репутації, використання, даних, у тому числі електронному вигляді, або інші економічні вигоди), що виникають в результаті або у зв'язку з Послугами Actigator, навіть якщо послуги Actigator раніше були повідомлені або розумно могли передбачити можливість таких збитків, незалежно від того, чи виникли вони внаслідок порушення угоди або в результаті делікту (включаючи недбалість), включаючи, крім іншого, збитки через: (а) використання або неможливість використання Послуг Actigator; (b) вартості закупівлі послуг, що виходять внаслідок будь-яких придбань чи отримання інформації чи послуг, або отриманих повідомлень чи транзакцій, укладених через або від Послуг Actigator; (c) заяви або поведінка будь-якої третьої сторони, включаючи, крім іншого, несанкціонований доступ або зміну передач або контенту, зловмисну чи злочинну поведінку, а також помилкові або шахрайські транзакції; (d) смерті або тілесних ушкоджень.

11. Інші положення

11.1. Ця Угода та відносини між Actigator та Користувачем регулюються та тлумачаться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Сторони Угоди зобов'язуються підкорятися винятковій юрисдикції судів України у разі суперечок правового характеру, пов'язаних із цією Угодою або Послугою.
11.2. Якщо з тієї чи іншої причини будь-яка з умов цієї Угоди є недійсною або не має позовної сили, це не впливає на дійсність чи застосовність інших умов Угоди.
11.3. Ця Угода укладається на невизначений термін і поширюється на Користувачів, які отримують або отримали доступ до Послуг та використовують її як до дати публікації цієї Угоди, так і після дати її публікації.
11.4. Actigator не несе відповідальності за недотримання Користувачем даних умов Угоди або несвоєчасне її прочитання.
11.5. Actigator залишає за собою право в будь-який час розірвати цю угоду і, отже, припинити надання послуг та/або роботу вебсайту. У такому разі Користувачі будуть заздалегідь повідомлені про дату розірвання, і Actigator ухвалить таке рішення щодо відшкодування:
 • Повне повернення невикористаної Послуги або
 • Про повне використання Послуги, купленої Користувачем, або
 • Про заміну відповідної Послуги на новий товар/подарунок.
11.6. Сторони домовились, що всі суперечки, що виникають із відносин Сторін, врегульованих цією Угодою (у тому числі суперечки, пов'язані з технічними проблемами в роботі Сервісу), повинні вирішуватись у компетентному суді з обов'язковим дотриманням досудового претензійного порядку вирішення спору.
Угода користувача оновлена 28-го травня 2023-го року.
Ми використовуємо cookies